VII. kolo Staré Sedliště vs Planá B

29.09.2013 16:00

Zápasový report:

Každý zápas, který máme hrát pro týmu, který má A i B- tým, je vždy těžko vyzpytatelný. Nikdy nemůžeme dopředu vědět, v jaké sestavě přijedou. Naštěstí jich nepřijelo z A- týmu tolik, a tak jsme měli velikou šanci vyhrát. Po brzkém gólu, který jsme dali nás sevřeli do kleští a my jsme se jen těžko dostávali na polovinu soupeře. Naštěstí se jim nedařilo zakončovat a naopak my jsme občas pohrozili rychlými protiútoky. Co je třeba říct je to, že se již začíná projevovat neúčast hráčů na tréninkách. První poločas to vypadalo, jako bychom nikdy nebyli na hřisti v této sestavě. Nevycházeli nám přihrávky a nerozuměli jsme si co se týče náběhů pro míče, tudíž jsme se v prvním poločase zmohli jen na nakopávané přihrávky, které většinou končili na kopačkách soupeře.

Druhý poločas se tohle všechno naštěstí změnilo a zápas jsme zvládli na jedničku. Obohatila se sestava o mladé běhavé hráče, kterým už "starší" obránci z Plané nestačili. Body jsou tedy naše.
    Naši žáci hráli taktéž doma. Prohráli se stráží 3:8 a bohužel nedokázali ani na penalty vyhrát. Na žáky přišlo 29 diváků a na muže 37. Děkujeme.