IX. kolo Staré Sedliště - Částkov B

12.10.2014 16:00

Zápasový report:

Každý zápas proti Částkovu, i když to třeba není jejich A- tým, je velmi prestižní. Z dlouhé historie Sedlišťského fotbalu je Částkov náš největší soupeř a i když to letos vypadlo, že Čáskov B byl pro nás papírově nejslabší soupeř, věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas. Jejich A- tým hrál až o den déle, takže si mohli přivézt posily. Přijeli asi 3, z toho jeden z nich byl Marek Papoušek, který suverénně vede tabulku střelců ve II. třídě. Nicméně on byl jediný, který nás mohl nějak ohrozit. Naši stopeři si s ním dokázali poradit na jedničku a náš gólman, Jakub Cingroš, se také předvedl několika jistými zákroky. To, co nám šlo podstatně hůř, bylo prostřelení částkovského gólmana, který měl nějaký neviditelný magnet po celém těle. Každá střela, která šla krásně po zemi k tyči z poměrně malé vzdálenosti, trefila gólmana. Celý první poločas jsme jim nemohli dát gól, až ve druhém poločase se do míče dvakrát opřel Pavel Hrubý z větší vzdálenosti a gólmana prostřelil. Kdyby výsledek byl na konci 10:0, nikdo by nemohl nic namítat. Není každý den posvícení, ale věřme, že příští zápas budou góly zase padat. Na závěr bych ještě rád krátce ohodnotil výkon rozhodčího: 4-.

Vítěz slosování vstupenek byl Ondřej Fojtíček, který svou výhru (láhev šampaňského) věnoval našemu týmu za 3 body, které nás udrželi na prvním místě v tabulce.
    Fanouškům děkujeme, že se vás spousta přišlo podívat na fotbal i přesto, že ve vsi bylo ještě několik jiných zajímavých akcí.