V. kolo Staré Sedliště - Lom

13.09.2014 14:23

Zápasový report:

Když mi někdo připomene tento zápas, tak se mi na rtech objeví úsměv. Byl to krásný zápas. Hosté přijeli ve velikém počtu v týmových bundičkách s úsměvem, zatímco my drželi nervózně telefony a obvolávali snad každého fotbalistu z vesnice, jestli náhodou nám nemůže přijít pomoct. Nakonec měl trenér k dispozici 8 zapálených hráčů, 3 zkušené kousavé bojovníky a jednoho gólmana, který chytal občas na tréninkách, když nepřišel hlavní gólman. Do zápasu jsme šli s jistotou toho, že to nebude snadný zápas a s tím, že když se nám podaří uhrát alespoň bod, tak že budeme nadmíru spokojení. V brance byl tedy hráč (David Zavacký), a tak jsme opravdu museli hrát mnohem zodpovědněji. Zodpovědnost v obraně i v útoku brzy přinesla své ovoce a během několika minut jsme vedli 2:0. Díky tomu, že jsme mnohem řídčeji ztráceli míče a že jsme přistupovali k hráčům velmi natěsno (Václav Pecháček zejména) se nám podařilo vyhrát první poločas 5:1.

Do druhého poločasu jsme šli s respektem, protože jsme si vzpomněli na zápas ve Stříbře, který jsme prohrávali po prvním poločase 4:0 a ve druhém poločase byl výsledek chvílemi jen o pouhý gól. Zápas proti Lomu jsme ale dokázali vklidu dohrát ve výsledku, jaký můžete vidět níže. Počet fanoušků je číslo, které je uvedené za výsledkem. Jsem velice rád, že se tento povedený zápas může označit jako nejsledovanějším zápasem V. kola 3. třídy. Děkujeme všem fanouškům za podporu.

Sestava:

Sestava:

Petr Fojtíček      Antonín Reismüller/(Luboš Fiala)      - střídání hokejově, asi každých 10 minut :-)