VI.kolo: Trpísty vs. Staré Sedliště

22.09.2013 15:00

Zápasový report:

Pokud si dobře vzpomínám, tak před 3 lety jsme na hřišti v Trpístech zbytečně přišli o body, které nám chyběli k postupu do III. třídy. Troufám si říct, že to pro nás bylo prospěšné. Tehdy byl náš tým v úpadku a akorát jsme se hádali. Následující tři roky ve IV. třídě nám pomohli k sestavení lepšího a stabilnějšího týmu. Nyní jsme měli možnost jim to vrátit a povedlo se nám to se vší parádou. Zezačátku jich nastoupilo jen devět, čehož jsme hned využili a dali dva góly. Poté už byli v plném počtu a my se zbytečně přizpůsobili jejich hře. První poločas skončil 4:0. Druhý poločas jsme se dokázali zbavit zbrklosti a i jsme chvilku podrželi míč a kombinovali na jejich půlce. Ještě nám to ale tolik nejde. Když proti nám nastoupí kombinačně silnější soupeř, tak nedokážeme určovat tempo hry. Měli bychom se scházet na tréninkách ve větším počtu, abychom si na sebe více zvykli a abychom věděli, co od svého spoluhráče na hřišti očekávat.

Žáci hráli v Boru, který je po 3 zápasech na prvním místě. Prohráli 6:1, ale na penalty se jim podařilo vyhrát a získat tak alespoň bod.
Příští zápasy odehrajeme v neděli na domácím hřišti. Žáci od 13:00 a muži od 16:00 hodin.