VIII. kolo Dlouhý Újezd B vs. Staré Sedliště

05.10.2013 16:00

Zápasový report:

1. poločas: Zápas jsme rozjeli tradičně dobře. A dokonce i nám to vydrželo. První gól dal Jára P. hlavou po rohovém kopu. Neměl to vůbec jednoduché, protože na něm byli další 3 hráči doslova nalepení. Další branku přidal Marek Vokurka. Po odraženém balonu střílel do poloprázdné branky. Sice byla proti nám odpískaná penalta, kterou soupeř proměnil, ale ještě před koncem prvního poločasu jsme dokázali dát další gól. Vysoký míč za obranu, který dobíhal Marek V., nechal si míč jednou spadnout a pak se do něj vší silou opřel. Střela šla dost z úhlu, ale byla tak prudká, že gólman nestihl ani zvednout ruce. Parádní trefou se tedy zapsal jako střelec již podruhé.

2. poločas: Fotbal to byl velmi rychlý. Míč ani hráči se téměř nezastavili. Myslím, že bylo na co koukat. Pak se stala ale nemilá věc, dostali jsme gól na 2:3 a začli jsme se strachovat o výsledek. Naštěstí jsme po krásné akci dokázali dát další gól. Tentokrát skóroval Martin Pažountka, který dorážel míč do prázdné branky. Tento gól byl velmi důležitý, protože pak přišlo něco nečekaného. Rozhodčí odpískal další penaltu. Jen těžko se můžeme dohadovat, zda jí měl, či neměl písknout, každopádně už jsme nic nemohli změnit. Výborný zákrok, kterým se předvedl Tomáš H. Kdyby tuto penaltu nechytil, body bychom si rozdělovali smírně, jelikož hned v zápětí byla další penalta, kvůli ruce, kterou dal Jaromír P. Znovu to byla penalta na hranici odpískání. Hrál totiž rukou neúmyslně. Tentokrát již penaltu proměnili a skóre zůstalo až do konce 3:4.

Takovou upřímnou radost z vítězství jsme už dlouho neměli. Rozhodně jsme si to zasloužili a také patřičně vychutnali.

Naši žáci se blýskli skvělým výsledkem 0:15 v Halži.
Příští zápasy odehrajeme doma. Žáci od 13.00 se utkají s Kostelcem a muži sehrají od 16.00 velmi důležitý zápas o první místo s Lomem.