XII. kolo Staré Sedliště - Kšice B

01.11.2014 14:00

Zápasový report:

V tomto zápase lze najít určitou paralelu se zápasem, který o víkendu odehrála Viktorka Plzeň se Spartou. Shoda byla nejen ve výsledku, který byl 2:0 pro domácí tým, ale také například v počtu střel na branku. Sparta ani Kšice nijak neohrozili bránu soupeře. Všechny střely, o které se hráči hostů pokoušeli, mířily vedle branky.

Obranu můžeme za její výkon pochválit. Co se týče útoku, tak tam budeme s pochvalami zřejmě šetřit. Ne, že by si nevytvořili spoustu šancí, ale z tolika jasných situací, které mohly končit gólem, proměnili jen dvě. Tomu se tak stalo už v prvním poločase. O pauze mezi jednotlivými poločasy nás trenér nabádal k tomu, abychom hráli více kombinační hru a abychom se nebáli držet míč. My se totiž většinou, když máme míč, hned ženeme do útoku, což je sice pro oko diváka zajímavé, protože se toho mnohem více stane, ale pro trenéra to moc není, protože ke konci pak dochází týmu síly, čímž je pak více ohrožen (samozřejmě tým, ne pan trenér). Druhý poločas jsme tedy hráli více s klidem, občas jsme si jen tak nahrávali na polovině soupeře a postupně si tak vytvořili šance. Těch šancí bylo snad ještě více než první poločas, ale branka byla nějaká zakletá. Utkání tedy skončilo 2:0

Divákům děkujeme za podporu a těšíme se, až se zase sejdeme při prvním domácím zápase jarní části sezony.