XIX. kolo: Planá B vs. Staré Sedliště

04.05.2014 16:00

Zápasový report:

Týden tréninků s novým trenérem a hned to nese své ovoce?

Náš tým vyrazil téměř v plném počtu na Planou B, od které se čekalo, že posílí tým z jejich A-mužstva a že to budeme mít opravdu těžké. I se tomu tak stalo a my se s určitým respektem ocitli v prvním poločase. Nemyslím, že by ten respekt byl spíše na škodu, naše hra byla o to zodpovědnější a také mnohem bojovnější, ostatně jak nás k tomu sám trenér nabádal. V prvním poločase jsme sice jako první inkasovali, ale ještě do přestávky jsme dokázali skóre vyrovnat. V prvním poločase jsme se všichni opravdu snažili. Vyzdvihnout je třeba výkon Václava Peška, kterému vycházelo spousta nahrávek i kliček. Byl to jeho nejlepší zápas sezóny. Jediné, co se mu nedá odpustit jsou dva zbytečné fauly za žlutou kartu, které ho ze hry distancovali už ve 40. minutě.

Druhý poločas jsme odehráli už o deseti hráčích. Byla to škoda, protože tento zápas jsme v jedenácti mohli vyhrát. Je ale zbytečné psát o tom, co mohlo být, a tak radši napíšu, jak to opravdu bylo. Ze začátku druhého poločasu jsme dostali gól z rohového kopu, ale znovu jsme dokázali rychle vyrovnat. Tentokrát ze standardní situace, kterou jsme rozehráli signálem do lajny, místo očekávaného nákopu do vápna, odkud centroval Martin Pažountka a jeho míč si nešťastně do vlastní brány tečoval krajní obránce. Předváděli jsme obrovskou chuť hrát. Běhali jsme i za vyloučeného jedenáctého hráče a měli jsme spoustu šancí. Jednu z nich dokázal proměnit Pavel Dvořák. Poté nastal velký tlak hráčů z Plané. Do 85.minuty jsme bránili velmi zodpovědně. Poté nás ale nachytali na tom, co nám opravdu nejde. Bránění rohových kopů. Skóre 3:3 vydrželo až do konce a tudíž se kopaly penalty, na které jsme prohráli. Za bod jsme i tak rádi.