XV. kolo: Staré Sedliště vs. Kšice B

06.04.2014 16:00

Zápasový report:

Po minulém prohraném zápase v Kons. Lázních jsme si potřebovali u fanoušků spravit reputaci. A zrovna proti takovému soupeři, jako jsou Kšice, to nebylo vůbec snadné. Začali jsme v sestavě, kterou naleznete níže. Avšak již v 15. minutě po ostrém střetu musel Petr Zavacký opustit nejen hřiště, ale i celý areál, protože byl odvezen do nemocnice. Doktoři se báli, že bude mít zlomený kotník a že bude muset na operaci. Nakonec se naštěstí ukázalo, že to neni tak zlé, ale i tak nebude moct Petr asi měsíc hrát, což je pro tým veliká škoda.

První gól jsme vstřelili ještě v prvním poločase. Martin Pažountka si rychlou narážečkou narazil se spoluhráčem míč a poté z vápna zakončil střelou ke vzdálenější tyči. Hra nebyla moc atraktivní a míč byl více ve vzduchu než na zemi. Někteří hráči vám potvrdí, že je to tím, že na tréninky chodíme v malém počtu a tudíž nevíme, co od spoluhráče můžeme očekávat, a také nemáme jistotu v nahrávkách na blízko. Věříme, že se to bude zápas od zápasu zlepšovat a pomalu si na sebe zase zvykneme.

V druhém poločase jsme začali docela suverénně a přidali jsme druhý gól (Marek V. - hlavou). Zápas dostal dramatický nádech, když se Kšicím podařio snížit na 2:1. Dokonce se jim za tohoto stavu podařilo trefit tyč. Kámen ze srdce mohl fanouškům i hráčům spadnout až tehdy, když v posledních vteřinách zvýšil Petr F. na konečných 3:1. Jsme rádi, že jsme vyhráli, ale se hrou už tak spokojení být nemůžeme. Budeme muset ještě trochu potrénovat.

Petr Fojtíček jr.

Výsledek:

3:1 pro SS

- v podzimní části jsme u nich prohráli 3:2

Sestava:

Petr Fojtíček(10)      Václav Fatura(11)

Petr Zavacký(9)     Marek Vokurka(8)       Martin Pažountka(7)     Luboš Buben(6)

Josef Marek(4)

Michal Patočka(2)           Pavel Hrubý(3)        David Zavacký(5)

Tomáš Hauser(1)

Střídání:

Střídání probíhá hokejovým způsobem. Ten, kdo ze hry odejde se smí znovu pak vrátit na hřiště.

V tomto zápase střídali:

Pavel Dvořák

Václav Pešek

Otto Rožumberg

Petr Ženíšek

Jaromír Petráška (nezapsán na soupisce)

Ferdinand Litomerický (nezapsán na soupisce)

Góly:

Martin Pažountka- 1x

Marek Vokurka- 1x

Fojtíček Petr- 1x

Fanoušci:

Na první, jarní, domácí zápas přišlo něco kolem 40 fanoušků. Všem příchozím moc děkujeme.

Doufám, že nás přijdete podpořit i na další zápas, který se uskuteční již tuto neděli 13.4. znovu od 16.00.