I. kolo: Z. Chodov vs. Staré Sedliště

17.08.2013 17:00

Zápasový report:

Díky rychlému gólu jsme se do utkání dostali rychleji než soupeř a vypadali jsme mnohem nebezpečněji. Často nám vycházeli rychlé kombinace a tím jsme se dostávali poměrně mnohokrát do šancí. To, co nám už tolik nešlo, bylo zakončení. První poločas jsme vyhrávali 2:1. Obrana byla ve hře na zemi velmi jistá. Co se týče nakopávaných míčů, už to tak jisté nebylo. Nedařilo se jim sbírat míče z první a tím se Z. Chodov dostal do několika nebezpečných šancí. V obou poločasech nám vstřelili tyč a v druhém ještě i břevno. Skóre jsme však stále kontrolovali. Ze začátku 2. poločasu jsme se dostali do vedení 4:1. Ač nám dali ještě dva góly (jeden z penalty), otočit skóre už nedokázali. První výhra ve III. třídě nám snad dodá trochu sebevědomí do dalších zápasů. Musíme si však přiznat, že soupeř nebyl nijak moc silný.

Sestava:

Martin Pažountka(11)       Jaromír Petráška (10)

Petr Fojtíček(9)      Marek Vokurka(8)        Luboš Buben(7)      Pavel Hrubý(6)

Josef Marek(4)

Michal Patočka        Lukáš Petráška(3)        Otto Rožumberg(2)

Tomáš Hauser(17)

Střídání:

Střídání probíhá hokejovým způsobem. Ten, kdo ze hry odejde se smí znovu pak vrátit na hřiště.

V tomto zápase střídali: Václav Pešek

Pavel Dvořák

Ferdinand Litomerický

Pomezní:   Petr  Ženíšek

Góly:

Jára Petráška- 2x (První gól dal v prvních minutách zápasu. Dostal rychlou přihrávku a po zemi k tyči snadno překonal gólmana. Druhý gól dal tak, že po několika odrazech se dostal míč k němu a dotlačil ho až za brankovou čáru.)

Marek Vokurka- 2x (Výborná střela asi tak z úrovně penalty. Druhý trefil z úhlu přímo do vinglu)

Pepa Marek- 1x (Parádní trefa po odcentrovaném míči z voleje dělovkou přímo pod břevno. Pepa tam na něj číhal a když viděl, že to k němu dojde, tak už na nic nečekal a prostě to tam vypálil.)

Fanoušci:

Naši fanoušci se ukázali jako jedni z nejlepších fanoušků na okrese. Do Zadního Chodova přijelo přes 15 našich fanoušků. Několik z nich byli naši bývalí hráči, kteří si chtěli také s námi užít fotbal a tak nás povzbuzovali až úplně vymazali fanoušky domácího celku.