Zápasový report- Staré Sedliště vs. Halže B

05.05.2012 17:00

5. května 2012 – domácí zápas proti Halži B. Dnes začnu velmi osobně. Zažil jsem totiž nejkrásnější chvíli na hřišti. Asi šedesát našich fanoušků mi zatleskalo po proniknutí do vápna a následné střele, kterou gólman vykryl. Tento okamžik bych přál každému fotbalistovi. Nicméně jsem gól nedal. Možná také proto jsme nevyhráli v regulérním čase, ale až po pokutových kopech. Ze začátku zápasu jsme hráli dobře a dokázali jsme dát jako první gól, ale soupeř vzápětí vyrovnal. Před koncem prvního poločasu jsme dokázali ještě navýšit skóre na 2:1. Naše góly dávali Lukáš Petráška (podle mě a některých fanoušků nejlepší hráč na hřišti- podal dobrý výkon: dal gól, na druhý nahrával a v rozhodujících penaltách se nemýlil) a Marek Vokurka (již jeho pátý gól). V druhém poločase to byl vyrovnaný fotbal, ale nedokázali jsme míč dostat do sítě. To se naopak povedlo soupeři, a tak se musely kopat penalty. V rozhodující penaltě trefil halžský hráč pouze tyč, a tak zůstaly body doma. Podrobější informace najdete, když kliknete na našich stránkách na Sezóna->zápasy-> odehrané zápasy.